حضور شرکت فناوران توسعه امن ناجی در نمایشگاه بین‌المللی تراکنش

نمایشگاه بین‌المللی تراکنش از سوی مرکز فابا (مرکز فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک شبکه بانکی کشور) با حضور بانک‌ها و شرکت‌های مطرح داخلی و بین‌المللی و مسئولین بلندپایه کشوری از 4 تا 6 آبان در حال برگزاری می باشد

مهم‌ترین هدف این نمایشگاه هم‌افزایی بین شرکت‌های فعال در حوزه بانکی و it و تقویت ارتباط شبکه بانکی کشور با بانک‌ها و شرکت‌های خارجی می‌باشد.

هم‌زمان با این نمایشگاه سه‌روزه، چندین رویداد دیگر نیز برگزار می‌شود. اولین کنفرانس نوآوری‌های بانکی با حضور صاحب‌نظران این حوزه درچهارم آبان، دومین سمینار تخصصی کارت و پرداخت در 5 آبان و همچنین نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد بانک‌ها و شرکت‌ها با موضوع نظام بانکی پساتحریم در 6 آبان از اهم برنامه‌های این سه روز است. همچنین در طول برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های مختلف ایده‌ها و راه حل‌های نو توسط استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه برپا می‌شود.

شرکت فناوران توسعه امن ناجی نیز که بعنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه خدمات امنیتی فناوری اطلاعات فعالیت می کند نیز در این نمایشگاه شرکت کرده، تا بتواند توانمندی ها و قابلیت های خود را در حوزه خدمات امنیت بانکی و IT به معرض نمایش قرار دهد.

نظرات

 
   
 
Captcha